Доступність посилання

ТОП новини

МІП: в Україні стартувала комунікаційна кампанія «Крим – це Україна»


Юрій Стець

До другої річниці анексії Росією Криму в Україні стартувала комунікаційна кампанія «Крим – це Україна», повідомляє прес-служба уряду.

У Міністерстві інформаційної політики України вважають, що кампанія «Крим – це Україна» дозволить утримувати кримську тему в міжнародному порядку денному.

«Ми не дамо забувати про те, що Крим був незаконно анексований Росією. Для того, щоб тримати тему Криму в міжнародному порядку денному, ухвалене рішення продовжувати комплексну соціальну кампанію «Крим – це Україна», – прокоментував старт кампанії міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Він зазначив, що ця кампанія є логічним продовженням попередньої, яку міністерство почало в березні 2015 року.

Тоді була розроблена комплексна соціальна медійна кампанія, в якій українці стверджували: «Крим – це Україна».

Як наголосив Стець, метою її було продемонструвати, що питання півострова залишається одним із пріоритетних для української влади. Тоді соціальна реклама була поширена не тільки на території України, а й в столицях Європейського союзу, США, Канади, Австралії та інших країнах.

Інформаційна компанія «Крим – це Україна» стартувала 22 лютого – до другої річниці окупації півострова Росією. Вона складається з бордової кампанії, в якій відомі українські журналісти та артисти розповідають про «свій Крим».

У рамках кампанії також були підготовлені відеоролики, в яких відомі і звичайні українці звертаються зі словами підтримки до жителів Криму. Національна рада України з питань телерадіомовлення надала роликам статус соціальної реклами. Відповідно до цього, вони рекомендовані до трансляції на більшості центральних і обласних телеканалів України.

Кампанію підтримали кримські ЗМІ, серед яких – кримськотатарський телеканал ATR і Чорноморська телерадіокомпанія. На їхніх ресурсах транслюються відеоролики.

Документальний фільм, присвячений анексії Криму та нинішнім політичним репресіям щодо українців в Криму, буде представлений наступного тижня. Він теж стане частиною комунікаційної кампанії «Крим – це Україна».

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG