Доступність посилання

ТОП новини

Трьох осіб засудили в Естонії за шпигунство для Росії


(ілюстративне фото)
(ілюстративне фото)

В Естонії троє чоловіків отримали різні терміни ув’язнення за шпигунство на користь Росії. Про це повідомила у вівторок державна прокуратура Естонії. Мова йде про контрабандистів низького рівня, чоловіків від 21-го до 42-х років, які отримали терміни від двох до чотирьох років і десяти місяців за передачу російським спецслужбам інформації про пересування і діяльність збройних сил, прикордонників і служби безпеки Естонії в період із жовтня 2015 року по лютий 2016.

Двоє із трьох засуджених – Олександр Руднєв та Максим Груздєв є громадянами Естонії, а третій – Павло Романов – не має громадянства. Всі троє етнічні росіяни.

«Інформація про судові процеси і вироки була оприлюднена після проведення двох судів за зачиненими дверима, в зв’язку з характером скоєних злочинів», – заявив Ілмар Kагро – представник державної прокуратури, якого цитує агентство Reuters.

Представник служби внутрішньої безпеки Естонії заявив на прес-конференції в південно-естонському місті Тарту, що ці чоловіки не були державними службовцями і не мали доступу до державних таємниць Естонії чи якоїсь іншої країни.

Процеси над цими особами відбувались на тлі підвищеної стурбованості нарощуванням російської військової активності в Східній Європі.

XS
SM
MD
LG