Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко підписав закон про виключення кандидатів у депутати із списку


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 3700 щодо виключення депутатів із виборчого списку після оголошення результатів виборів.

Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, цей закон №3700 був підписаний головою парламенту Володимиром Гройсманом 24 лютого і спрямований на підпис президентові.Порошенко підписав цей документ і 25 лютого закон вже повернули з підписом президента.

16 лютого Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає дозвіл партіям виключати кандидатів у народні депутати України з виборчого списку в багатомандатному окрузі після оголошення результатів виборів і до ухвалення рішення Центральної виборчої комісії про визнання їх обраними.

18 лютого депутати не підтримали жодну з двох зареєстрованих постанов, що мали на меті скасувати голосування за законопроект № 3700.

Скасувати цей законопроект закликала Верховну Раду громадянська мережа «Опора». Члени організації заявили, що документ був ухвалений з грубим порушенням закону України про регламент Верховної Ради.

У Комітеті виборців України президента України Петра Порошенка закликали застосувати право вето щодо цього закону.

Раніше з критикою законопроекту виступали представники «Реанімаційного пакету реформ». Експерти ініціативи опублікували заяву, в якій закликали парламент відхилити законопроекти № 3693 та № 3700 як такі, що встановлюють «диктатуру партійних лідерів».

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG