Доступність посилання

ТОП новини

Афганістан: силовики продовжили відступ під натиском талібів


Силові структури Афганістану залишили нові території на півдні країни, продовживши відступ під натиском ісламістського угруповання «Талібан».

Цього разу після важких боїв пізно ввечері 29 лютого близько ста військових і бійців поліції відступили ще з двох блокпостів у районі Шахіді-Хассас у провінції Урузґан, повідомив речник губернатора провінції Дост Мохаммад Наяб.

За його словами, ці сили відступили до сусіднього району Дех-Равуд, де влада сподівається створити резервний батальйон, можливо, перекинувши туди війська з інших районів.

Речник талібів підтвердив, що після відступу урядових сил місцевість навколо селища Яхдан опинилася під їхнім контролем.

Урядові сили у провінції Урузґан потерпають і від бойових втрат, і від дезертирства. За словами речника губернатора, армійським військам бракує до штатного складу приблизно тисячу бійців, поліції – кілька сотень.

Відступ урядових сил на півдні Афганістану почався в лютому, коли вони після багатомісячних важких боїв із талібами були змушені залишити два району у провінції Гельманд.

XS
SM
MD
LG