Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 05:26

Мер Ніцци вважає Крим частиною Росії


Учасники зустрічі в Ніцці

Мер Ніцци (Франція) Крістіан Естрозі вважає Крим частиною Росії. Про це йдеться 29 лютого у повідомленні на сайті мера Ніцци про недавній візит чиновників з анексованої Росією Ялти.

Згідно з повідомленням, делегація з глави підконтрольної Росії міськадміністрації Ялти Андрієм Ростенком і посла Росії у Франції Олександром Орловим перебувала в Ніцці з 26 лютого по 1 березня. З ними були підписані угоди про співпрацю.

«Мер Ялти Андрій Ростенко в присутності посла Росії у Франції зустрівся з мером Ніцци для підписання листа про наміри щодо розвитку дружніх відносин і відновлення братерських відносин між Ніццею і Ялтою (Республіка Крим, Російська Федерація)», – мовиться в повідомленні на сайті.

Офіційний Париж уже не раз заявляв, що не визнає претензій Росії на анексію Криму і далі вважає півострів територією України.

У жовтні 2015 року міністр внутрішньої політики, інформації та зв’язку, віце-прем’єр підконтрольного Росії уряду Криму Дмитро Полонський взяв участь в нараді ОБСЄ, яка проходила у Варшаві.

Посольство України в Польщі назвало приїзд до Варшави Полонського «провокацією Кремля і порушенням норм міжнародного права». Глава МЗС Польщі Ґжеґож Схетина повідомив, що кримський міністр проник до Варшави як приватна особа, здійснивши махінації з прізвищем.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG