Доступність посилання

ТОП новини

Оксана Сироїд спрогнозувала позитивні наслідки місії Європарламенту щодо реформ у Верховній Раді


Оксана Сироїд, архівне фото

Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд заявила в середу, що пропозиції, подані місією Європейського парламенту щодо реформ парламенту України на чолі з колишнім головою Європарламенту Патом Коксом, матимуть беззастережно позитивні наслідки.

«Вони мають великий шанс бути реалізованими через їхню значну легітимність, оскільки відображають переживання всіх парламентарів. Президент Кокс говорив із величезною кількістю людей – попередньо в обговоренні брала участь більш ніж сотня українських народних депутатів і членів громадських організацій, тому кожен депутат вважає, що це є його пропозиції і рекомендації», – сказала вона після завершення Конференції високого рівня з оцінки потреб і спроможностей українського парламенту у Брюсселі.

На її думку, яку наводить прес-служба Верховної Ради, для втілення рішень за рекомендаціями місії Пата Кокса, буде потрібна підтримка не лише парламенту, а й президента і уряду України.

«Головне наше відчуття – це те, що для українців важливо розуміти, що (в Європейському союзі) немає втоми від України», – підкреслила Оксана Сироїд.

Вона перебувала у Брюсселі у складі делегації Верховної Ради, що брала участь у заходах «українського тижня» в Європейському парламенті. У перебігу цих заходів колишній голова Європарламенту Пат Кокс подав «дорожню карту» реформ у Верховній Раді, що містить 52 рекомендації.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG