Доступність посилання

ТОП новини

Громадська палата Росії хоче відзначити річницю анексії Криму мітингом-концертом


Громадська палата Росії у другу річницю анексії Криму, яку називає «возз’єднанням», ініціює проведення у Москві мітингу-концерту «Ми разом!». Про це повідомляють на сайті Громадської палати Росії.

«До нас звертаються багато людей, громадських активістів, представників громадських організацій, ми відчуваємо запит суспільства на святкування «Кримської весни». Ми подали заявку до мерії Москви на проведення 18 березня на Василівському узвозі мітингу-концерту «Ми разом!» – сказав секретар Громадської палати Олександр Бречалов.

Представники Міністерства інформаційної політики України та кримські правозахисники домовилися про співпрацю щодо організації спільної інформаційної кампанії до другої річниці окупації Криму. Кампанія стартувала 26 лютого. Цей день в Україні оголосили днем спротиву російській окупації півострова.

16 березня 2014 року на території Криму та міста Севастополя відбувся так званий референдум щодо статусу півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. 18 березня 2014 року в Москві був підписаний договір про «приєднання Криму і Севастополя до Росії в якості суб'єктів федерації».

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією.7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій проти Москви. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG