Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС: із окупованих територій і зони бойових дій переселили понад мільйон людей


Державна служба з надзвичайних ситуацій України повідомила, що з тимчасово окупованої території України та з районів проведення воєнної операції проти підтримуваних Росією сепаратистів до інших регіонів переселено 1 мільйон 18 тисяч 484 особи.

Серед них із Донецької і Луганської областей переселено 996 тисяч 553 особи, з Автономної Республіки Крим і міста Севастополя 21 тисячу 931 особу, повідомили в ДСНС. Із числа переселених – 168 тисяч 545 дітей, 491 тисячу 374 інваліди і особи похилого віку.

За повідомленням, місцеві органи виконавчої влади постійно ведуть пошук приміщень, придатних для розміщення внутрішньо переміщених осіб; наразі визначено 607 об’єктів різної форми власності, в яких можливе розміщення 10 тисяч 601 внутрішньо переміщеної особи.

Крім того, психологи ДСНС разом із представниками громадських (волонтерських) організацій надали психологічну допомогу вже 166 тисячам 875 переселенцям, у тому числі 46 тисячам 463 дітям, повідомила прес-служба відомства.

Як мовиться в повідомленні, звертатися задля отримання допомоги в переміщенні зі сходу України можна до Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів, що розташовані в кожній області.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG