Доступність посилання

ТОП новини

Павленко: у 2016 році планують виставити на приватизацію 21 підприємство агросектору


Олексій Павленко
Олексій Павленко

Міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко заявляє, що у 2016 році планують виставити на приватизацію 21 підприємство агросектору. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі twitter, опублікувавши список цих підприємств.

У 2016 році Фонд державного майна України планує виставити на продаж близько 450 об’єктів приватизації.

Напередодні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що цього року в Україні потрібно почати масштабну і прозору приватизацію. Яценюк вже неодноразово заявляв про необхідність проведення приватизації в Україні, зокрема, на його думку, на приватизацію повинен бути виставлений Одеський припортовий завод, компанія «Центренерго», інші енергетичні компанії.

16 лютого Верховна Рада скасувала вимогу обов’язкового продажу 5-10% акцій державних підприємств на біржових торгах з метою визначення їхньої ринкової вартості перед приватизацією. Законопроект №2319а-д, автором якого є депутат з фракції «Народний фронт» Андрій Іванчук, також забороняє доступ до процесів приватизації юридичних осіб, зареєстрованих у державах, визнаних парламентом України агресорами, або фізичних осіб – громадян цих держав. Цей закон вже підписав президент України.

XS
SM
MD
LG