Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко готовий надати Туреччині можливість використовувати українські ПГС


Петро Порошенко (©Shutterstock)
Петро Порошенко (©Shutterstock)

Під час зустрічі з прем’єр-міністром Турецької Республіки Ахметом Давутоглу президент України Петро Порошенко висловив готовність надати турецькій стороні можливість використовувати українські підземні газові сховища для зберігання газу.

Як повідомляє прес-служба президента України, також під час зустрічі основну увагу було приділено перспективам співпраці між двома країнами в торговельно-економічній сфері, інвестицій, енергетики і транспорту.

За повідомленням прес-служби, Порошенко і Давутоглу погодилися налагоджувати більш тісну взаємодію щодо спільної участі у розвитку енергетичної інфраструктури та реалізації міжнародних енергетичних коридорів.

9 березня розпочався дводенний офіційний візит Порошенка до Турецької Республіки. Заплановані переговори із президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом, прем’єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу та головою Великих національних зборів Туреччини Ісмаїлом Кахраманом.

Відносини між Україною та Туреччиною активізувалися впродовж останніх місяців. Після зростання суперечностей у відносинах із Росією Туреччина чітко артикулювала спільну позицію міжнародної спільноти щодо територіальної єдності України та незаконності анексії Росією українського півострова Крим. Туреччина також має тісні контакти з кримськими татарами, значна частина яких упродовж багатьох століть живе і на території Туреччини.

XS
SM
MD
LG