Доступність посилання

ТОП новини

Українські військові заявили про провокацію з перевдяганням бойовиків в українські однострої


У прес-центрі штабу української воєнної операції в частині сходу України проти підтримуваних Росією збройних сепаратистів заявили, що у вівторок, 8 березня, біля Авдіївки незаконні збройні формування спробували здійснити провокацію з перевдяганням в українські однострої.

Як мовиться в повідомленні, поблизу дачної ділянки південніше від Авдіїівки та в лісосмузі північніше від Авдіївки були помічені піхотні групи бойовиків, переодягнені у форму військовослужбовців української армії, які, окрім стрілецької зброї, були озброєні мінометами та гранатометами, а розпізнавальним знаком у них чомусь була біла пов’язка на нозі.

«Із цих позицій вони здійснили інсценовану атаку в напрямку Ясинуватської транспортної розв’язки (місцевості між Авдіївкою, яку контролюють українські сили, і окупованою Ясинуватою – ред.). Імітована атака здійснювалася під акомпанемент численних вибухів, які нібито відбувалися на позиціях бойовиків», – мовиться в повідомленні.

За даними штабу, ця провокація, спрямована на дискредитацію Збройних сил України, «була здійснена виключно як демонстрація для російських ЗМІ з метою поширення неправдивої інформації та звинувачення ЗСУ в порушенні мінських домовленостей».

У штабі вважають, що такі провокації з використанням військових одностроїв української армії можуть тривати й далі.

Раніше у прес-центрі також вкотре заявили, що засоби інформації поширюють недостовірну інформацію щодо активних дій українських підрозділів в районі Ясинуватської транспортної розв’язки в ніч із 8 на 9 березня. «Повідомляємо, що військовослужбовці Збройних сил України чітко та неухильно дотримуються мінських домовленостей та не ведуть активних дій на лінії розмежування», – заявили у прес-центрі.

У вівторок донецькі сепаратисти звинувачували українських силовиків у «спробі прориву біля Ясинуватої» і в інтенсивному обстрілі їхнього блокпосту в цій місцевості, де, за їхніми твердженнями, під цей обстріл потрапила «група російських журналістів, що прибули на місце для висвітлення подій», але ніхто не потерпів.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG