Доступність посилання

ТОП новини

Депутат опротестував участь представниці «країни Луганськ» в американському конкурсі краси


Народний депутат Георгій Логвинський (фракція «Народний фронт») повідомив, що направив звернення з приводу участі в одному з американських конкурсів краси представниці «країни Луганськ» до посольств США в Україні та України у США, а також організаторам конкурсу.

Як написав він у фейсбуці, організатори, «судячи з усього, в житті не бачили мапи світу».

«Дуже сподіваюсь, що влада США з нашою допомогою зможе розтовкмачити організаторам «Місіс світу-2016» ази географії», – додав депутат.

Про участь представниці «країни Луганськ» окремо від представниці України в цьогорічному конкурсі краси для заміжніх жінок «Місіс світу», що має організаторів зі США, стало відомо після повідомлення про це 9 березня російського агентства «Тасс». В інтерв’ю агентству представниця «країни Луганськ» заявила, що її участь затвердили самі американські організатори.

Сполучені Штати Америки як держава визнають територіальну цілісність і суверенітет України в її міжнародно визнаних кордонах. Проросійські сепаратисти, які за підтримки Росії захопили частину території Луганської області, називають цю частину «окремою від України державою», але цих претензій не визнає у світі ніхто, навіть Росія, яка надає їм усіляку підтримку.

XS
SM
MD
LG