Доступність посилання

ТОП новини

Вибори мера в Кривому Розі обійдуться в 700 тисяч гривень – міськвиборчком


Ілюстраційне фото

Криворізька міська виборча комісія затвердила кошторис для підготовки і проведення позачергових виборів міського голови Кривого Рогу, загальна сума витрат становить приблизно 700 тисяч гривень, повідомили у міськвиборчкомі.

Згідно з рішенням виборчої комісії, більшість коштів – 625 тисяч гривень – витратять на друк виборчих бюлетенів, ще 40 тисяч – на заробітну плату членів виборчої комісії, а також залучених працівників. На близько 10 тисяч гривень планують забезпечити транспортні послуги.

Водночас в Громадянській мережі «Опора» Радіо Свобода повідомили, що наразі не беруться оцінювати суму, заплановану на проведення виборів, зазначивши, що всі витрати комісії можна буде проконтролювати.

«Ми не прокоментуємо, чи це велика сума, чи маленька, треба враховувати, що в Кривому Розі є сім районних комісій, тобто туди враховані й додаткові витрати на роботу районних комісій. Всі витрати комісії є відкритими, як це передбачено законом «Про доступ до публічної інформації». Відповідно, до комісії можна буде звернутись й отримати звіт про всі витрати, які вона здійснювала. Комісія є окремою юридичною особою, отже, має свій окремий рахунок, з якого й здійснює виплати», – сказав у коментарі Радіо Свобода координатор громадського спостереження «Опори» за виборами в Кривому Розі Андрій Токарський.

4 лютого голова ЦВК Михайло Охендовський заявляв, що на вибори криворізького мера й інші місцеві вибори бракує грошей. За його підрахунками, вибори міського голови Кривого Рогу ці вибори мали обійтись у кілька мільйонів гривень.

Позачергові вибори міського голови Кривого Рогу відбудуться 27 березня, кандидатами є 15 осіб.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG