Українські п’ятиборки виграли срібну та бронзову медалі на світовій першості

Українка Анастасія Мохнюк стала срібним призером змагань із п’ятиборства на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, що триває в американському Портленді. Її колега по команді Аліна Фьодорова виграла бронзову медаль.

Обидві українки завершили змагання з особистими рекордами, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Мохнюк за сумою п’яти видів набрала 4847 очок, Фьодорова – 4770. Перемогла з найкращим результатом сезону у світі Бріанне Тісен-Ітон з Канади (4881).

Мохнюк також установила три особисті рекорди в окремих видах: бігу на 60 метрів з бар’єрами (8,11 секунди), штовханні ядра (15,01 метра) і стрибках у довжину (6,66 метра). Стрибки у висоту вона завершила з результатом 1,85 метра, а 800 метрів подолала за 2 хвилини 23,19 секунди.

Фьодорова почала змагання з особистого рекорду на 60-метрівці з бар’єрами (8,27 секунди). Після цього вона стрибнула у висоту на 1,85 метра, виграла штовхання ядра (15,44 метра), була третьою в стрибках у довжину (6,33 метра), а 800 метрів пробігла за 2 хвилини 20,42 секунди.

Для Фьодорової ця медаль чемпіонатів світу у приміщенні стала вже другою у кар’єрі. Два роки тому, у Сопоті, Аліна також виграла «бронзу».

Чемпіонат світу триває з 17 до 20 березня.