Доступність посилання

ТОП новини

Україна планує дестабілізувати Крим – Патрушев


Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев

Україна має плани дестабілізувати ситуацію в Криму, заявив 21 березня на нараді в окупованій Ялті секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев.

«Не секрет, що київська влада виношує плани дестабілізації ситуації в Криму, в тому числі з використанням національного чинника», – твердить Патрушев.

Він згадав економічну, транспортну, продовольчу та енергетичну блокаду, яку здійснюють з материкової частини України. Патрушев вважає, що все це «вибудовується на антиросійській основі».

За його словами, це також пов’язано «з політичними викликами і економічним тиском з боку західних опонентів».

«Мета всіх цих дій – створити осередок громадянської нестабільності», – зазначив він.

Реакції Києва на ці заяви поки немає.

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев 21 березня обговорив у Криму «заходи запобігання загрозам національній безпеці Росії». Раніше Патрушев приїздив до Криму в серпні 2015 року і проводив аналогічну нараду.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG