Доступність посилання

ТОП новини

Генконсульство Росії у Харкові 22 – 23 березня не працюватиме


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У Харкові Генеральне консульство Росії не буде приймати громадян 22 та 23 березня «з технічних причин». Про це повідомляється на сайті російського відомства.

«З технічних причин 22 і 23 березня Генконсульство прийом громадян здійснювати не буде», – мовиться у повідомленні.

Деталі не повідомляються.

У Харкові з 6 березня біля Генконсульства Росії триває безстрокова акція на підтримку утримуваної у Росії громадянки України Надії Савченко. 21 березня – у день оголошення вироку українці російським судом – у Харкові відбувся мітинг на підтримку Савченко.

Суддя Донецького міського суду Ростовської області Росії Леонід Степаненко у понеділок оголосив перерву у засіданні у справі громадянки України Надії Савченко. Оголошення вироку в цій справі продовжиться о 10:00 за московським часом 22 березня. Суд таким чином припинив оголошення вироку, яке розпочалося о 10:00 21 березня.

Надію Савченко від липня 2014 року утримують у СІЗО в Росії. Її в Росії, зокрема, обвинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які влітку 2014 року, без дозволу української влади, перебували під Луганськом.

Савченко і її захист звинувачення відкидають і стверджують, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

Надія Савченко від грудня оголосила чергове голодування на знак протесту проти ув’язнення, а від 4 до 10 березня тримала сухе голодування.

XS
SM
MD
LG