Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС попереджає про сильні снігопади й ожеледь на дорогах в Україні


Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає про ускладнення погодних умов 24-25 березня.

«24 березня на Прикарпатті, а також на території Вінницької, Черкаської, Київської, Полтавської, Чернігівської і Сумської областей сильний мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 10-15 сантиметрів, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. У південних, східних областях, на Кіровоградщині, Дніпропетровщині сильні дощі, в Криму та Приазов’ї окремі грози. В Україні, крім західних областей, посилення вітру до 15-20 метрів за секунду. 25 березня поступове послаблення та припинення опадів і явищ», – йдеться в повідомленні.

ДСНС України закликає громадян не ходити попід розлогими деревами, а також триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, бо пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

«Варто обмежити користування власним автотранспортом та по можливості не вирушати на далекі відстані, особливо до регіонів, у яких очікується ускладнення погодних умов. Водіям слід пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Звертайте особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці», – наголошує ДСНС.

Раніше Гідрометцентр попереджав про погіршення погодних умов 19-20 березня на півночі, сході і в центрі України, прогнозуючи сніг і мокрий сніг з утворенням снігового покриву 5-10 сантиметрів, а також посилення вітру.

XS
SM
MD
LG