Доступність посилання

ТОП новини

Дострокові вибори в Україні лише відтермінують реформи – посол США Пайєтт


Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт (©Shutterstock)

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт закликав президента, уряд та Верховну Раду працювати на благо країни, а не переслідувати власні інтереси. Про це дипломат заявив 24 березня у виступі в Одесі.

«З огляду на це я вважаю, що дострокові парламентські вибори лише відтермінують необхідні реформи і створять більше нестабільності в час, коли так багато ще належить зробити», – відзначив Джеффрі Пайєтт.

За його словами, реформатори, зокрема в Одесі, показують, що зміни можуть бути успішними.

«От чому в Сполучених Штатах є так багато надій, стільки підтримки цих зусиль з проведення реформ. Сполучені Штати далі підтримуватимуть цих архітекторів нової України», – наголосив посол США в Україні.

Раніше 24 березня голова парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко назвав дострокові вибори «величезною загрозою дестабілізації і політичного, і економічного, і навіть державницього життя в Україні».

16 лютого після звіту уряду Верховна Рада України не змогла ухвалити резолюцію про недовіру Кабінетові міністрів, хоча визнала діяльність уряду за 2015 рік незадовільною, а урядовий звіт відхилила. Перед цим голосуванням президент Петро Порошенко заявляв, що момент для часткового оновлення Кабінету міністрів пропущено і є запит на повне перезавантаження.

XS
SM
MD
LG