Доступність посилання

ТОП новини

СБУ нагадала колишнім колегам у Криму про їхню зраду


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Служба безпеки України у переддень професійного свята згадала своїх колишніх співробітників, які в окупованому Криму перейшли на бік російської влади. Відеоролик з’явився на каналі СБУ в YouTube.

«25 березня – професійне свято працівників СБУ, які самовіддано протистоять агресії Російської Федерації. Але є співробітники, які у відповідальний для країни час зрадили військовій присязі і перейшли на бік ворога», – заявили у спецслужбі.

На відеокадрах зображені співробітники кримського СБУ під час служби до анексії півострова. У другій частині ролика вони з’являються як співробітники вже російських силових відомств під час репресій проти Меджлісу та жителів Криму, які живуть в умовах окупації.

Наприкінці відеоролика відомство вітає всіх своїх колишніх співробітників з «16 березня – днем зрадника!».

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції проти Москви. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG