Доступність посилання

ТОП новини

Прокурор Одещини Стоянов підпадає під люстрацію – Мін’юст


©Shutterstock

У Міністерстві юстиції України повідомляють, що прокурор Одеської області Микола Стоянов, якого призначили замість Давіда Сакварелідзе, підпадає під люстрацію, оскільки у період із 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року він працював на посадах заступника прокурора Миколаївської та Київської областей.

«Згідно з пунктом 8 частини першої статті 3 Закону вказана заборона застосовується до осіб, які обіймали посаду керівника, заступника керівника територіального (регіонального) органу прокуратури України у період з 25.02.2010 по 22.02.2014 не менше одного року. Міністерством юстиції України було виявлено, що Стоянов Микола Степанович відповідає критерію здійснення очищення влади (люстрації)», – мовиться у повідомленні Мін’юсту, опублікованому 5 квітня.

30 березня Миколу Стоянова поновили на посаді прокурора Одеської області. Стоянов вже очолював прокуратуру Одеської області. У липні 2014 року був звільнений, після цього оскаржував своє звільнення в суді.

29 березня генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав наказ про звільнення заступника генпрокурора – прокурора Одеської області Давіда Сакваралідзе з органів прокуратури. Сакварелідзе називає своє звільнення зачисткою від тих, хто готовий боротися з корупцією.

Напередодні восьмеро народних депутатів, обраних від Одеської області, передали в Генпрокуратуру листа, в якому заявили про підтримку звернення керівників територіальних прокуратур від 25 березня щодо звільнення Давіда Сакварелідзе через «спроби дискредитувати органи прокуратури».

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG