Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 22:41

Клімкін запевнив, що результати референдуму в Нідерландах не вплинуть на безвізовий режим


Павло Клімкін, архівне фото

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що результати референдуму в Нідерландах за відхилення ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС не вплинуть на плановане надання українцям безвізового режиму до Євросоюзу.

Як сказав Клімкін в ефірі телеканалу «Інтер», із боку Європейського союзу «є чіткі запевнення, що безвізовий режим – це цілком окремий шлях».

«І якщо Єврокомісія дає дозвіл, а таке рішення всередині Європейської комісії вже підготоване, що Україна виконала повністю всі вимоги на шляху до безвізового режиму, – ми рухаємося до безвізового режиму», – наводить слова Клімкіна агентство «Інтерфакс-Україна».

Очікуване, як сподіваються, вже цього року рішення ЄС про надання громадянам України безвізового режиму для короткотермінових подорожей ніяк не пов’язане з умовами асоціації України і Євросоюзу, передбаченими угодою про цю асоціацію. Але оглядачі висловлювали припущення, що після референдуму в Нідерландах 6 квітня, учасники якого проголосували за відхилення ратифікації цією країною Угоди про асоціацію України і ЄС, нідерландському парламентові буде важче затвердити надання українцям безвізового режиму, що необхідно для набуття цим режимом чинності.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG