Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 00:49

Міністри G7 у меморіалі Хіросіми закликали до світу без ядерної зброї


Міністри закордонних справ Японії, Німеччини, Великобританії, Франції, Італії, Канади і США, а також верховний представник ЄС із закордонних справ під час відвідування музейного меморіалу «Парк миру» в Хіросімі, Японія, 11 квітня 2016 року

Міністри країн «Групи семи» під час відвідування музейного меморіалу «Парк миру» в Хіросімі в Японії 11 квітня підтвердили свою прихильність побудові світу без ядерної зброї.

Водночас у спільній заяві міністрів закордонних справ Японії, Німеччини, Великобританії, Франції, Італії, Канади і США йдеться про те, що реалізація цієї ідеї ускладнюється через повторювані провокації з боку Північної Кореї і погіршення ситуації в Сирії і Україні.

Серед тих, хто відвідав Меморіал пам’яті жертв першого в світі атомного бомбардування, був держсекретар США Джон Керрі. Він став найбільш високопоставленим представником американської адміністрації, який офіційно відвідав Меморіальний парк миру в Хіросімі.

Як заявляв раніше високопоставлений чиновник США, вибачення за використання США атомної бомби проти Японії на цих заходах з боку Джона Керрі не передбачалося.

Близько 80 тисяч людей загинули одразу після того, як бомбардувальник США В-29 скинув ядерну бомбу на Хіросіму 6 серпня 1945 року. Ще одна атомна бомба зруйнувала японське місто Нагасакі через три дні.

XS
SM
MD
LG