Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 09:40

Касько заявляє про виклик на допит у Генпрокуратуру 21 квітня


Віталій Касько

Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько заявляє про виклик його на допит у Генеральну прокуратуру 21 квітня. Про це він заявив після допиту.

Сьогодні Каська допитали як свідка.

За його словами, допит стосувався санкцій щодо колишніх посадовців у березні 2014 року.

Як повідомив агенції «Українські новини» прокурор ГПУ Владислав Куценко, Каська планують допитати у справі про затягування співробітниками Генпрокуратури розслідування злочинів проти активістів Євромайдану. За його словами, у цій же справі раніше були допитані колишні виконувач обов’язків генпрокурора Олег Махніцький і деякі інші керівники прокуратури.

Куценко додав, що свідчення Каська у цій справі дуже важливі для слідства, оскільки він зможе відповісти на деякі з питань міжнародного характеру, бо в Генпрокуратурі курував роботу міжнародного управління. Жодних претензій у Генпрокуратури до Каська по цьому епізоду немає, додав Куценко.

Раніше Генпрокуратура заявила, що підозрює Каська в шахрайстві у справі, «пов’язаній із махінаціями з державним житлом».

Печерський районний суд Києва відмовився взяти під варту колишнього заступника генерального прокурора України Віталія Каська на клопотання ГПУ. Водночас суд обрав для Каська запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Касько відкидає звинувачення Генпрокуратури на свою адресу і заявляє про намір відомства дискредитувати його.

15 лютого Віталій Касько повідомив про звільнення з посади заступника генпрокуратури України, назвавши серед причин корупцію всередині відомства. У Генпрокуратурі назвали рішення Каська «піаром».

XS
SM
MD
LG