Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 07:12

Прикордонна служба: в бойових діях на сході загинули 67 прикордонників


(©Shutterstock)

Державна прикордонна служба України повідомила, що внаслідок бойових зіткнень та обстрілів за час воєнної операції на частині Донбасу загинули 67 прикордонників.

Іще 407 прикордонників були поранені, 5 вважаються зниклими безвісти. В полоні, за даними служби, нині немає жодного українського прикордонника.

Статус учасника бойових дій, мовиться також у повідомленні, отримали майже 15 тисяч прикордонників.

18 квітня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков навів офіційну інформацію, що за два роки бойових дій на фронті на сході України загинули 308 людей із підрозділів Міністерства внутрішніх справ і Національної гвардії. Серед них ідеться про 205 загиблих із добровольчих батальйонів, зокрема, 108 національних гвардійців із батальйонів «Донбас», «Азов» чи імені Кульчицького і 97 із батальйонів МВС. Поранені, за даними Авакова, 1228 осіб, із них 701 зі складу добровольчих батальйонів. Зник безвісти 41 боєць і перебувають у полоні 10, додав він.

При цьому міністр наголосив, що це лише офіційна інформація, бо серед загиблих – і не врахованих офіційно – були й ті, хто приїжджав на фронт, залишаючи формальності на потім, і гинув у бою, не встигнувши належно оформитися в підрозділах.

Майже місяць тому, 21 березня, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомляв, що внаслідок бойових дій на сході в лавах Збройних сил України загинули 2 тисячі 055 військовослужбовців і 7 тисяч 299 були поранені.

Крім того, в боях брали участь, гинули й зазнавали поранень військовослужбовці й інших силових структур України – таких, як Служби безпеки України тощо.

Збройний конфлікт на частині Донбасу між владою України, з одного боку, і підтриманими й підбуреними Росією сепаратистами, а потім і регулярними частинами Збройних сил Росії, з іншого, триває від квітня 2014 року. За даними ООН, у перебігу конфлікту загинуло загалом понад 9 тисяч людей.

XS
SM
MD
LG