Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 12:49

Ющенко залишається найбільшим пільговиком серед екс-президентів завдяки указу Януковича – «Схеми»


For Schemes

Екс-президент Віктор Ющенко користується найчисленнішими пільгами серед колишніх українських очільників держави завдяки указу іншого екс-президента Віктора Януковича. Про це йдеться у сюжеті «Пільговики та привілейовані» програми «Схеми», – спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA: Перший».

Незважаючи на те, що за інформацією ЗМІ, Віктор Ющенко вже виїхав з будинку в державній Конча-Заспі, на території держдач за ним залишається інший закріплений будинок, за інформацією Держуправління справами, він недобудований.

Держава надає йому 2 автомобілі – Mercedes Benz і Volkswagen та 3 водії.

Загалом торік на транспортне обслуговування Віктора Ющенка витратили 179 тисяч гривень.

115 тисяч, окрім пенсії, торік пішло за статтею довічного грошового утримання колишнього президента. Ще 323 тисячі 2015 року витратила держава на апарат екс-президента Ющенка – його помічників. Також за ним закріплений кухар, дві покоївки та два офіціанти, але їхніми послугами, за інформацією Держуправління справами, останні 2 роки Віктор Ющенко не користувався.

Усі подібні привілеї надаються Віктору Ющенко завдяки указу екс-президента Януковича від 12 березня 2010 року – «Про забезпечення, обслуговування та охорону Віктора Ющенка». Цей указ був розсекречений лише півтора року тому.

Колишнім президентам Леоніду Кучмі та Леоніду Кравчуку держава надає менші пільги, наприклад, Кучмі надають державний автомобіль Mercedes Benz без водія, утримання якого торік обійшлося державі в 56 тисяч гривень.

Екс-президенту Кравчуку з держбюджету 2015 року виділили 301 тисячу гривень на його помічників.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG