Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 20:15

Шустер вважає цілеспрямованим ухвалення рішення щодо роботи в Україні напередодні свят


Савік Шустер

Журналіст Савік Шустер, якого позбавили ліцензії на роботу в Україні, вважає цілеспрямованим ухвалення такого рішення напередодні свят.

«Я думаю, вибір часу зовсім не випадковий. Перед Пасхою, перед травневими святами у людей увага до телебачення не така вже пильна, а коли всі повернуться до міста... Тобто розрахунок було зроблено такий», – сказав він, додавши, що його телеканал 3s.tv працюватиме «без дозволу на роботу».

У той же час Шустер заявив, що дещо подібне відбувалося з ним, коли він працював в Росії.

«Я це вже проходив в Росії, але там позбавили посвідки на проживання, тому треба було одразу виїжджати. Тут, по-перше, посвідка на проживання залишилася, по-друге, в Україні діє зовсім інше право для іноземців – я маю право перебувати 90 днів на території України все одно, потім виїжджати і повертатися. Так що не так легко буде від мене позбавитися», – сказав він.

Раніше сьогодні стало відомо, що журналісту Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні.

Зараз Шустер веде політичне ток-шоу «Шустер Live» на телеканалі 3S ТВ, він є гендиректором продакшн-компанії «Савік Шустер Студіо».
Програма «Шустер Live» в різний час виходила в ефір на Першому Національному, телеканалі «Інтер», телеканалі «Україна» та каналі «24», «1+1», «112».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG