Доступність посилання

ТОП новини

У Львові заборонили виступати українським артистам, які гастролюють у Росії


Під час одного з мітингів в Україні проти агресії Росії (ілюстративне фото)

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав ухвалу міської ради, згідно з якою у місті заборонено виступати представникам українського та іноземного шоу-бізнесу, які підтримують агресію Росії, пропагують сепаратизм в Україні, ображають честь і гідність українського народу, проводять концерти та беруть участь у розважальних заходах на окупованих територіях Криму та Донбасу. Як передає кореспондент Радіо Свобода, про це йдеться в тексті документа.

Також в ухвалі зазначено, що заборонено виступати у Львові представникам українського шоу-бізнесу, що «під час де-факто російсько-української війни проводять концерти та беруть участь у розважальних заходах на території Росії, при цьому відкрито не підтримуючи у будь-який спосіб проведення антитерористичної операції».

«Не можна сьогодні знімати власні гламурні труси в Кремлі, а завтра співати на святі Пампуха. Ця ухвала є компромісною. Якщо вчора під час протестів проти колаборантів, організатори викликали поліцію, то тепер поліцію викличу я. Це не нормативний документ. Це політичне рішення і мандат для дій громадським активістам», –розповів у коментарі Радіо Свобода громадський активіст Економічного бойкотного руху Олег Радик.

На останній сесії міськради депутати проголосували лише за назву ухвали «Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території Львова представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Росії, пропагують сепаратизм в Україні», а редакційній комісії доручили написати сам текст документа.

Громадські активісти наполягли на тому, щоб заборонити у Львові виступи українським виконавцям, які концертують у Росії. І редакційна комісія чітко це виписала в ухвалі.

Ухвала набирає чинності з дня публікації.

На цю ж тему:

27.04.2016
Львів заборонив виступи артистам, які розважають агресора Росію

Слідом за Львовом такі ухвали із забороною для представників шоу-бізнесу невдовзі ухвалять у Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді – активіст далі

Дивитись коментарі (20)

XS
SM
MD
LG