Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 08:21
Новини | Міжнародні

Нанотехнології в Росії зазнали значних збитків – ЗМІ


Голова правління «Роснано» Анатолій Чубайс

Чисті збитки російської державної корпорації нанотехнологій – «Роснано» – в першому кварталі цього року сягнули майже 4 мільярдів 800 мільйонів рублів (це в понад 13 разів більше, ніж за аналогічний період 2015 року), – повідомляє агентство РБК, наводячи заяву, яку зробив напередодні
голова правління «Роснано» Анатолій Чубайс. За словами Чубайса, керівництво корпорації вже відреагувало на зауваження Рахункової палати, яка оцінила 25 квітня в понад 13 мільярдів рублів її втрати від збиткових проектів в період з 2010 по 2015 рік. При цьому аудитори відзначили, що за такими проектами виплачувалися премії. Однак Чубайс у своєму виступі допустив можливість винагороди – «заради стимулювання фахівців».

Раніше щодо кількох колишніх топ-менеджерів «Роснано» була порушена справа про розтрату 220 мільйонів рублів. Заочно заарештований колишній заступник голови корпорації Андрій Малишев, який зараз перебуває в Лондоні. Під домашнім арештом перебуває колишній глава «Роснано» Леонід Меламед. Заарештований іколишній фінансовий директор компанії Святослав Понуров.

Всі вони свою провину заперечують.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG