Доступність посилання

ТОП новини

СБУ обшукує «Укргазвидобування» за дорученням ГПУ – Гітлянська


СБУ проводить обшуки в офісі компанії «Укргазвидобування» на виконання доручення Генпрокуратури, повідомила Радіо Свобода речниця Служби безпеки Олена Гітлянська.

«СБУ на виконання доручення Генпрокуратури проводить обшуки. Там є рішення суду. За коментарями звертайтеся до Генеральної прокуратури», – сказала Гітлянська.

Раніше у середу голова правління компанії «Укргазвидобування» Олег Прохоренко заявив про проведення обшуків в офісі компанії.

«Там все заблоковано, я не можу навіть винести ніяких паперів. Вранці прийшли СБУ з «Альфою», близько 50 осіб. Маски-шоу. Але нам немає чого боятися», – сказав Прохоренко 11 травня під час засідання уряду, представляючи презентацію про результати роботи компанії.

Про причини обшуків він не повідомив. Сьогодні має відбутися прес-конференція Олега Прохоренка, де він має надати коментарі щодо обшуків.

У ГПУ наразі ситуації не коментували. Радіо Свобода намагається отримати від них коментар щодо цього.

Олег Прохоренко неодноразово заявляв про тиск на компанію з боку народних депутатів. У лютому цього року представники ГПУ проводили обшуки в офісах «Укргазвидобування».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG