Доступність посилання

ТОП новини

Українські футболісти організували аукціон для допомоги дітям військових


(©Shutterstock)

Нападник дніпропетровської футбольної команди «Дніпро» Роман Зозуля оголосив про продаж футболки з автографом Ліонеля Мессі і всіх гравців «Барселони». Як повідомив 20 травня футболіст, на кошти, виручені від продажу, придбає путівки для дітей учасників бойових дій на Донбасі.

За словами Зозулі, цю футболку для аукціону надав гравець ФК «Дніпро» і збірної України Андрій Русол, що отримав її по завершенні стажування у школі «Барселони».

Стартова ціна – 7 тисяч гривень. Аукціон триватиме до 1 червня. Наразі за лот дають 50 тисяч гривень.

«Давайте зробимо разом свято для дітей, а для когось, можливо, здійснимо заповітну мрію», – зазначив гравець.

На початку грудня 2015 року нападник дніпропетровської футбольної команди «Дніпро» Роман Зозуля оголосив на своїй сторінці у Facebook, що продає здобуту на чемпіонаті Ліги Європи медаль задля допомоги армії. Як зазначив тоді Зозуля, медаль Ліги Європи він вважає своїм найвагомішим теперішнім здобутком, але згоден її позбутись, аби допомогти воякам.

Торги за медаль задля допомоги українській армії, як і планував гравець «Дніпра», тривали до кінця доби 31 грудня 2015 року. Початкова ставка складала 10 тисяч гривень, фінальна – стала майже вдвадцятеро вищою – 210 тисяч гривень.

Покупець, який заплатив за медаль, на зустрічі з футболістом наполіг, щоб срібна медаль фіналіста Ліги Європи залишалася у гравця, адже він «її по праву заслужив».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG