Доступність посилання

ТОП новини
18 Липень 2019, Київ 14:14

Воїни представили на День Києва літературну прем’єру «Війна і Любов»


Бард Олексій Бик та письменник Олексій Капранов на Дні Києва, 28 травня 2016 року

На святкуванні Дня Києва на літературній сцені українські митці – учасники бойових дій на сході країни представили літературно-музичну програму «Війна і любов». Як повідомив Радіо Свобода ініціатор програми «Літературна сцена Дня Києва», письменник і видавець Віталій Капранов, кияни вперше отримали змогу почути в єдиній програмі пісні й поетичні твори, написані або у зоні проведення АТО, або під враженням від воєнних дій на Донбасі.

«Війна впливає на кожну людину, тож вірші і пісні, написані українськими митцями – учасниками АТО є не просто мистецтвом, а й емоційною фіксацією, переживанням подій, точніше боїв, в яких вони брали участь. До того ж, цього року під час Дня Києва ми вперше відкрили літературну сцену та невеличкий книжковий ярмарок, на якому представлені твори сучасної української літератури», - зазначив Капранов.

Свої вірші на військову тематику читали письменники Сергій Пантюк та Олена Задорожна, бард Олексій Бик, який є бійцем Добровольчого українського корпусу («Правий сектор»).

На літературній сцені також звучали вірші про «київський поетичний пульс», присвячені столиці України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG