Доступність посилання

ТОП новини
20 Липень 2019, Київ 04:36

У Дніпропетровську вперше проводять Дні Литви


У Дніпропетровську 29 травня просто неба, на Січеславській набережній, відбуваються Дні Литви в Україні.

За інформацію учасників, вони приурочені до Дня Європи, який традиційно відзначають у травні.

На Фестивальному причалі, зокрема, триває фестиваль литовської культури: для гостей співають і танцюють творчі колективи з Литви.

Литовські майстри народного мистецтва спільно з українськими презентують свої твори, зокрема, вироби з кераміки та бурштину. Також просто неба діє «кулінарне містечко», де можна скуштувати традиційних литовських страв.

У програмі Днів Литви у Дніпропетровську також бізнес-форум та презентація інвестиційного потенціалу регіону для литовських бізнесменів, лекція президента Асоціації східноєвропейського партнерства Юріюса Радзявічюса на тему фінансового співробітництва та культурно-розважальна програма.

Під час зустрічі з делегацією Литовської Республіки мер Дніпропетровська Борис Філатов і президент Асоціації Східноєвропейського партнерства та інвестицій Юріюс Радзявічюс підписали угоду про співпрацю. Домовленість уклали задля створення «сприятливих умов для взаємодії між підприємствами Дніпропетровська та Литви».

Литовська Республіка наразі допомагає Дніпропетровщині з реабілітацією поранених на Донбасі військових. За останні два роки країна дала можливість покращити стан здоров’я більш ніж сотні українських солдатів і готова продовжувати цю роботу надалі.

Дні Литви у Дніпропетровську – це перша масштабна презентація Литви у місті. Серед високих гостей – спікер Литовського парламенту Лорета Граужинєнє.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG