Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 22:59

Парубій: засідання Ради 31 травня почнеться з виступу Савченко


Надія Савченко

Засідання Верховної Ради України 31 травня розпочнеться з виступу народного депутата України Надії Савченко (фракція «Батьківщина»), повідомив голова парламенту Андрій Парубій.

«Я думаю, це буде хороший знак, що вона зможе з найвищої трибуни країни звернутися не лише до депутатів, а й до всіх українців», – сказав спікер парламенту, відкриваючи засідання погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту 30 травня.

Надія Савченко, яку в Росії ув’язнили на 22 роки, повернулася до Києва напередодні у рамках обміну. 25 травня російський президент Володимир Путін підписав указ про помилування українки на прохання родичів загиблих журналістів, у причетності до загибелі яких звинувачували Савченко. Водночас до Росії з України прибули двоє російських громадян Олександр Александров і Євген Єрофеєв, затримані минулого року в зоні конфлікту на сході України і засуджені за звинуваченням у веденні агресивних воєнних дій, вчиненні терористичного акту, що призвів до смерті людини. Президент України Петро Порошенко підписав указ про їхнє помилування 24 травня.

Перебуваючи у СІЗО в Росії, Надія Савченко відкидала інкриміновані їй звинувачення і декілька разів оголошувала голодування, у тому числі сухе, з вимогою звільнити її.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG