Доступність посилання

ТОП новини
22 Лютий 2018, Київ 20:43

Всеукраїнський історико-культурологічний фестиваль «Мамай-fest» відкрився 3 червня у Кам'янському. Він проходить на Дніпропетровщині дев’ятий рік поспіль.

Фестиваль, присвячений українському козацтву, розпочався традиційно – ярмарком майстрів народної творчості з різних регіонів України й покладанням квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

За словами організаторів, звернення до теми «славних лицарів запорожців», уособленням якого є міфологічна постать козака Мамая, не випадкове: вони впевнені, що, популяризуючи цей образ, можна популяризувати історію і культуру України.

За інформацією директора Музею історії міста Наталії Буланової, основною подією першого дня стала науково-практична конференція «Українське козацтво в етнокультурному просторі Наддніпрянщини». Зокрема, історик Сергій Світленко презентував своє дослідження про «батька українського козацтва» «Дмитро Яворницький: вчений та педагог в українському інтелектуальному співтоваристві».

Також музейники нагородили переможців конкурсу дитячої творчості «Козак Мамай та його пісня» та показали телефільм «Голівуд над Дніпром. Сни Атлантиди».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG