Доступність посилання

ТОП новини

Лутковська просить поліцію захистити «Марш рівності» у Києві


Валерія Лутковська
Валерія Лутковська

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська просить керівника Національної поліції України Хатію Деканоідзе забезпечити порядок під час «Маршу рівності» у Києві.

«Прошу взяти на особистий контроль питання належного забезпечення заходів безпеки учасників «Маршу Рівності» та громадського порядку під час проведення акції», – мовиться у листі Валерії Лутковської, опублікованому 6 червня у Facebook.

Валерія Лутковська наголошує, що «Марш рівності» – це мирна маніфестація на підтримку прав людини, незалежно від сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності чи будь-яких інших ознак.

У понеділок у Національній поліції повідомили, що планують залучити близько 6,5 тисяч співробітників поліції до забезпечення порядку під час «Маршу рівності» 12 червня у Києві.

П’ятий міжнародний форум ЛГБТ «Київ Прайд 2016» відбудеться у Києві з 6 до 13 червня 2016 року. Гасло форуму – «Безпека людини – розвиток країни!» У програмі передбачені близько 20 просвітницьких та дискусійних заходів. Зокрема, 12 червня пройде традиційний «Марш рівності» – мирна хода на підтримку ідей особистої та суспільної безпеки, прав людини та проти дискримінації.

У Києві проведення «Маршу рівності» часто супроводжується сутичками, зокрема минулого року внаслідок сутички під час «Маршу рівності» постраждали 3 міліціонери.

XS
SM
MD
LG