Доступність посилання

ТОП новини

Мін’юст: Росія переглядає вироки українським ув’язненим в Криму


(©Shutterstock)

У Мін’юсті заявляють, що близько 200 ув’язнених, які перебувають у кримських в’язницях і засуджені за українським законодавством, не були амністовані, оскільки російська влада перекваліфікує їхні вироки за законами Росії.

«У перший рік (після анексії Криму Росією – ред.) близько 200 ув’язнених потрапляли під закон про амністію, вони повинні були вийти, а їх утримують і до цього часу, тому що перекваліфікують їхні вироки відповідно до російського законодавства, що взагалі є грубим порушенням міжнародного права», – сказала перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, повідомляє проект Радіо Свобода, сайт Крим.Реалії.

Наразі російська сторона цю заяву Мін’юсту не коментувала.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG