Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 14:29

#Точно: 1,47 мільйона гривень витратив уряд на керівництво й управління відновленням Донбасу


Бюджетні видатки на діяльність Державного агентства з питань відновлення Донбасу станом на червень 2016 року становлять 1,47 мільйони гривень. Така інформація опублікована у звіті про стан фінансування за бюджетними програмами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, передає #Точно, проект Радіо Свобода.

Зокрема, за інформацією Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, майже 600 тисяч гривень витратили на заробітну плату. Ще третину мільйона гривень сплачено Центральній виборчій комісії за оренду приміщення і спожиті житлово-комунальні послуги. Інші кошти пішли на податки, лікарняні і відрядження штатних працівників агентства.

Минулого року на запуск Агентства з питань відновлення Донбасу з бюджету витратили 2,032 мільйона гривень. Більшість коштів тоді були сплачені за оргтехніку, програмне забезпечення і канцтовари.

Державне агентство з питань відновлення Донбасу було створене у вересні 2014 року постановою Кабінету міністрів України. Лише влітку 2015 року уряд оголосив про намір виділити структурі понад чотири мільйони гривень на функціонування. У 2016 році на роботу агентства в бюджеті закладено понад сім мільйонів гривень, з яких 5,1 мільйона – виплатять заробітною платою, а півмільйона гривень заплатять за комунальні послуги.

На Держагентство з питань відновлення Донбасу покладений обов’язок координації проектів допомоги територіям, постраждалим від російської агресії на сході України.

Відновлення Донбасу відбувається здебільшого за кошти міжнародних організацій. У кінці квітня цього року Кабмін додатково створив Міністерство з тимчасово окупованих територій.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG