Доступність посилання

ТОП новини

«ДНР» не може мати ніякого представництва у Чехії – чеське МЗС


МЗС Чехії заявляє, що угруповання «ДНР» не може мати ніякого представництва у цій країні, оскільки не є суб’єктом міжнародного права.

«Самозвана «донецька народна республіка» не може мати у Чехії свого представництва, тому що Чеська Республіка не визнає її існування, тобто вона не є суб’єктом міжнародного права», – зазначили у чеському зовнішньополітичному відомстві, відповідаючи на запит Радіо Свобода.

Раніше 24 червня донецькі сепаратисти заявили про відкриття у Чехії «представництва «ДНР». «Нещодавно у Чехії відкрився представницький центр нашої республіки. Тепер ми маємо там наше офіційне представництво», – заявила Наталія Никонорова, яка називає себе «міністром закордонних справ» угруповання «ДНР».

За інформацією донецьких сепаратистів, їхнім «представником» у Чехії є Нела Ліскова, голова організації «Народна самооборона».

Між тим, у Міністерстві закордонних справ Чехії наголошують, що «пані Ліскова не представляє Чеської Республіки, тож не може виступати від її імені».

Нела Ліскова у травні 2016 року разом невеликою групою однодумців пікетувала Посольство України в Чехії з протестом проти політики української влади щодо Донбасу і на підтримку сепаратистів.

В Україні угруповання «ДНР» та «ЛНР», які контролюють частину Донецької і Луганської областей, визнані терористичними.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. За цей час, за даними ООН, там загинули близько 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG