Доступність посилання

ТОП новини

Могеріні закликала переосмислити діяльність Євросоюзу


Федеріка Могеріні

Верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні закликала переосмислити діяльність Євросоюзу.

«Наші громадяни і світ потребують сильного Євросоюзу, як ніколи раніше. У важкі часи, сильним є той союз, який мислить стратегічно, має спільне бачення і діє разом. Це виглядає навіть ще більш значущим після британського референдуму. Насправді ми повинні переосмислити шлях роботи ЄС... Ми знаємо, якими є наші принципи, наші інтереси і наші пріоритети», – йдеться в повідомленні прес-служби зовнішньополітичної служби ЄС.

«Не час для невизначеності: наш союз потребує стратегії. Нам необхідні спільне бачення і дії», – наголосила Могеріні.

Напередодні саміту Євросоюзу 28-29 червня глава дипломатії ЄС направила державам-членам союзу текст підготовленої глобальної стратегії Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки.

23 червня на референдумі у Великобританії за вихід з ЄС проголосували 52% виборців, це майже 16 з половиною мільйонів громадян; прихильники членства в Євросоюзі набрали 48%. Втім рішення Британії вийти з ЄС не стане фактичним, поки уряд офіційно не застосує статтю 50 Лісабонського договору ЄС. Цим кроком буде встановлено дворічний термін процедури переговорів про вихід Великобританії з Європейського cоюзу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG