Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 06:55

В Україні почали святкувати День ВМС


Випробування нових бойових катерів ВМС України, Одеса

В Україні почалися святкування з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України.

Головні святкування відбуваються в Одесі, де нині, на час окупації Криму Росією, розташоване командування ВМС України.

В урочистостях біля Морського вокзалу Одеського порту бере участь міністр оборони України генерал армії Степан Полторак.

У привітанні з нагоди свята він висловив упевненість, що Військово-морські сили, «послідовно йдучи шляхом реформування, опановуючи стандарти флотів провідних країн світу, підвищать рівень боєздатності і професійної майстерності».

Міністр також заявив, що цього року на будівництво штабу ВМС виділено 100 мільйонів гривень, а також заплановано модернізацію флоту, в тому числі фрегата «Гетьман Сагайдачний». «Флот уже поповнили два новозбудовані малі броньовані артилерійські катери, ще чотири – закладені на стапелях. І це тільки початок, попереду велика робота з відновлення і подальшого будівництва флоту», – мовиться у привітанні Полторака.

На це святкування до Одеси прибув президент України Петро Порошенко.

Напередодні прибуття він теж звернувся до українських військових моряків із привітанням, заявивши, що вони «стали тією силою, що згуртувала ряди патріотів та зламала плани агресора щодо дестабілізації та захоплення південних областей нашої держави».

День Військово-морських сил Збройних сил України відзначається нині першої неділі липня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG