Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 00:37

У Кремлі не згодні з формулюваннями британського парламенту щодо Криму


Дмитро Пєсков

У Кремлі не згодні з кількома тезами доповіді оборонного комітету парламенту Великобританії «Росія: висновки для оборони і безпеки Сполученого Королівства», зокрема, йдеться про формулювання щодо Криму. Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

«Ми не згодні з такими формулюваннями, як анексія Криму. Вона нам незрозуміла, ми не можемо з нею погодитися. Твердження щодо південного сходу України – це теж, із нашої точки зору, неправильна інтерпретація і неправильне формулювання», – сказав Пєсков.

Доповідь комітету у справах оборони парламенту Великобританії була опублікована напередодні саміту НАТО, який пройде у Варшаві 8–9 липня.

У доповіді зазначається, що у зв’язку з подіями на сході України і анексією Росією Криму, а також російським воєнним втручанням у Сирії Північноатлантичний союз повинен відновити свою оборону, переглянути способи стримування Росії, але водночас вести діалог із російською владою щодо боротьби з екстремізмом.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав закон про це. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG