Доступність посилання

ТОП новини

Депутати із коаліції зібралися біля трибуни Ради, щоб завадити блокуванню


Верховна Рада України
Верховна Рада України

Біля трибуни та президії Верховної Ради зранку 7 липня зібралися депутати із фракцій БПП та «Народний фронт», щоб завадити блокуванню роботи парламенту фракціями «Батьківщина» та Радикальної партії. У президії присутні депутати у військовій формі – ті, які раніше воювали в зоні АТО, зокрема Юрій Береза, Юрій Тимошенко, Олексій Савченко, Микола Гаврилюк.

Фракції Радикальної партії та «Батьківщини», а також частина позафракційних депутатів Верховної Ради зранку 7 липня планували далі блокувати трибуну та президію парламенту.

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила 6 липня, що блокування безстрокове – до вирішення питання про зниження тарифів на комунальні послуги для населення.

Також депутати вимагають створити тимчасову слідчу комісію парламенту з розслідування інформації щодо офшорів та корупції найвищих посадових осіб держави, а також комісію щодо обґрунтованості формування комунальних тарифів. Крім того, вони наполягають на створенні робочої групи з розробки законопроектів, зокрема, щодо перерахунку ціни на газ.

6 липня засідання Верховної Ради не відбулося через блокування трибуни. Голова парламенту Андрій Парубій повідомив, що тривають політичні консультації. «Ми маємо вийти на рішення, яке розблокує роботу парламенту», – сказав спікер.

За словами Парубія, консультації триватимуть, народні депутати також працюватимуть у комітетах.

5 липня вечірнє засідання парламенту було закрите достроково через блокування.

XS
SM
MD
LG