Доступність посилання

ТОП новини

Суд заарештував ще 14 свердловин компаній групи екс-міністра Злочевського


Микола Злочевський

Печерський райсуд Києва заарештував ще 14 свердловин в Івано-Франківській, Львівській і Чернівецькій областях газодобувних компаній, що входять до групи Burisma екс-міністра екології України Миколи Злочевського.

Згідно з постановою суду від 1 липня 2016 року, текст якої оприлюднений у Єдиному держреєстрі судових рішень, арешт за клопотанням Генеральної прокуратури накладений на свердловини ТОВ «Парі».

Напередодні стало відомо, що цей же суд заарештував 33 газові свердловини компаній групи екс-міністра Злочевського, розташовані в Дніпропетровській і Харківській областях.

Генпрокуратура на початку липня провела обшуки в компаніях Злочевського в межах розслідування кримінального провадження про ухилення від сплати податків на суму близько одного мільярда гривень за останні два роки.

Burisma Holdings володіє українськими видобувними компаніями «Еско-Північ», «Парі», «Перша українська нафтогазова компанія» й «Алдеа». У портфелі Burisma є також дозволи на розробку родовищ у Дніпровсько-Донецькому, Карпатському й Азово-Кубанському басейнах.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG