Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 04:55

Апеляційний суд зняв обвинувачення з Коцаби, його звільнили з-під варти


Руслан Коцаба, 14 липня 2016 року

Апеляційний суд Івано-Франківської області зняв обвинувачення у перешкоджанні діяльності Збройних сил України з блогера Руслана Коцаби, його звільнили з-під варти у залі суду.

Протягом чотирьох годин суд розглядав апеляційну скаргу у справі Коцаби.

Сторона обвинувачення просила суд призначити блогерові покарання у 13 років позбавлення волі, а сторона захисту – скасувати рішення суду першої інстанції у частині звинувачень щодо перешкоджання діяльності ЗСУ і виправдати через відсутність складу злочину.)

12 травня Івано-Франківський міський суд призначив Коцабі покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки і 6 місяців, визнавши його винним у перешкоджанні діяльності Збройних сил України та знявши обвинувачення в державній зраді.

Коцабі інкримінували державну зраду, умисні дії, спрямовані на перешкоджання законній діяльності Збройних сил України. Раніше він неодноразово публічно виступав проти проведення в Україні чергової хвилі мобілізації та закликав її бойкотувати.

Незалежна медіа-профспілка України вважала обвинувачення проти Коцаби недостатньо обґрунтованими. Правозахисна організація Amnesty International назвала івано-франківського журналіста в’язнем сумління й закликала його звільнити.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG