Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 22:19
Новини | Міжнародні

Влада Афганістану заперечила плани поновити мирні переговори з талібами


Прапори Афганістану і Пакистану

В апараті президента Афганістану заявили, що наразі не існує планів поновлювати мирні переговори з ісламістським рухом «Талібан», що є головним збройним супротивником афганської влади.

Як сказав речник президента Афганістану Гарун Чахансурі, група з чотирьох країн, створена у сподіванні поновити переговори з талібами, не планує зустрічатися.

Речник додав, що Афганістан продовжує потерпати від дій «терористичних угруповань, що діють із території Пакистану і мають там підтримку».

Група у складі Афганістану, Пакистану, Китаю і США зустрічалася протягом цього року п’ять разів, але представники талібів відмовилися брати участь у цих зустрічах.

Президент Афганістану Ашраф Гані звинувачує Пакистан у наданні прихистку лідерам афганських талібів. Ісламабад відкидає ці звинувачення.

Гані, обійнявши посаду 2014 року, заявляв тоді, що хоче домовитися про мир із рухом «Талібан» і його союзником, ісламістською мережею Хаккані. Але низка нападів у Кабулі, здійснених цього року, привели Гані до того, що він перервав діалог із Пакистаном, доки, за його словами, Ісламабад не припинить підтримувати талібів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG