«Динамо» виграло Суперкубок України з футболу

Наставник «Динамо» Сергій Ребров здобув перший трофей у новому сезоні

Київське «Динамо» стало володарем першого трофею нового футбольного сезону в Україні. В поєдинку за Суперкубок, який приймала Одеса, динамівці в серії пенальті переграли принципових суперників, віце-чемпіонів України з донецького «Шахтаря».

В основний час матчу команди обмінялися забитими м’ячами. На 58-й хвилині помилку голкіпера «Динамо» Олександра Шовковського та захисників киян скористався бразилець Фред, але на 79-й хвилині після подачі кутового хорват Домагой Віда вирівняв становище – 1:1.

У серії пенальті схибили Гармаш у складі «Динамо», Бернард і Селезньов – у складі «Шахтаря». Динамівці виграли післяматчеву серію – 4:3.

Цей матч був першим офіційним поєдинком для нового наставника гірників – португальця Паулу Фонсеки. Наступного тижня стартує чемпіонат України з футболу.