Доступність посилання

ТОП новини

Вибори у Дніпрі: різні екзит-поли віддали перемогу різним кандидатам


Працівниця екзит-полу у Дніпрі, 17 липня 2016 року
Працівниця екзит-полу у Дніпрі, 17 липня 2016 року

За даними екзит-полів різних організацій, на виборах народного депутата у 27-му окрузі у Дніпрі перемагають різні кандидати.

За даними центру «Соціс», який проводив екзит-пол на замовлення Комітету виборців України, на окрузі перемагає самовисуванка, помічник міністра оборони України Тетяна Ричкова – 46,1%, у її найближчого суперника – місцевого бізнесмена, самовисуванця Загіда Краснова 30,5%, поінформували в КВУ. Решта кандидатів набрали по менш ніж 3% виборців. Було опитано майже 2 тисячі виборців станом на 19-у годину, за годину до кінця голосування, похибка складає 2%.

Водночас, за даними іншого екзит-полу, оприлюдненого експертом Міжнародного аналітичного центру соціології Дмитром Тарасюком, перед веде Загід Краснов – у нього 45,1%, у Тетяни Ричкової – 41,3%. Решта кандидатів набрали менш ніж по 2% голосів. Дані про похибку не оприлюднені.

На мандат депутата Верховної Ради від 27-го округу у Дніпрі претендувало 59 осіб.

Через рекордну спеку – 40 градусів у тіні – та розпал сезону відпусток явка на виборчі дільниці Дніпра була рекордно низькою. За попередніми даними, вона склала трохи більше ніж 20%.

Проміжні вибори до Верховної Ради України відбулися 17 липня на 7 одномандатних округах.

XS
SM
MD
LG