Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 20:08

Росія: 4 спортивних чиновники відсторонені від посад через доповідь WADA


(©Shutterstock)

У Росії тимчасово відсторонили від посад ще кількох співробітників Міністерства спорту і Центру підготовки збірних (ЦСК).

Міністр спорту Росії Віталій Мутко повідомив, що серед них заступник директора департаменту науки Авак Абалян, голова управління медичних і науково-дослідних програм Олімпійського комітету Росії Ірина Родіонова, радник міністра спорту Росії щодо антидопінгових питань Наталія Желанова і співробітник ЦСК Олексій Великодний.

18 липня тимчасово був відсторонений заступник міністра спорту Росії Юрій Нагорних. Таке рішення ухвалив прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

Російський президент Володимир Путін заявив, що посадовці, названі у доповіді комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) прямими виконавцями підробок допінг-проб, будуть відсторонені від посад – до повного завершення розслідування.

18 липня у WADA представили доповідь, з якої випливає, що російські антидопінгові лабораторії навмисне приховували позитивні проби спортсменів на вживання заборонених препаратів. При цьому до махінацій з аналізами спортсменів, за даними WADA, була причетна ФСБ.

У WADA закликали усунути російських спортсменів від всіх міжнародних змагань.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG