Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 09:47

Геращенко: у загибелі Шеремета не виключений російський слід


Місце вибуху автомобіля, в якому їхав Павло Шеремет

Депутат Верховної Ради, член колегії МВС України Антон Геращенко заявляє, що слідство розглядатиме всі версії вбивства Павла Шеремета, в першу чергу пов’язані з його журналістською діяльністю.

«Не виключаючи й російський слід», – написав Геращенко у Facebook 20 липня.

«Павло Шеремет загинув внаслідок вибуху встановленого під днищем автомобіля вибухового пристрою. Найімовірніше, керованого дистанційно. Це цинічне й добре сплановане убивство», – додав Антон Геращенко.

Головний редактор інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик пов’язує загибель журналіста Павла Шеремета з його професійною діяльністю.

Вибух стався о 7:45, коли Шеремет їхав у машині. Після 8:00 на радіо «Вєсті» відбувся ефір з президентом Федерації легкої атлетики України Ігорем Гоцулом, який мав вести Павло Шеремет. Замість нього ефір вела колега Шеремета.

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в «Українській правді», а також на радіо «Вести».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG