Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 02:11

Пєсков: Путін не поїде на відкриття Олімпіади в Ріо


Володимир Путін (©Shutterstock)

Президент Росії Володимир Путін не поїде на відкриття Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, повідомив його речник Дмитро Пєсков.

Він пояснив таке рішення Путіна «робочим графіком». Пєсков додав, що в Кремлі «шкодують» про рішення Міжнародного олімпійського комітету (МОК) відмовити в акредитації на Олімпіаду в Бразилії російським спортивним чиновникам, в тому числі міністрові спорту Віталієві Мутку.

Олімпіада в Ріо-де-Жанейро відбудеться з 5 по 21 серпня. Напередодні МОК вирішив не усувати всіх російських спортсменів від участі в Іграх, однак зобов’язав кожного спортсмена виконати низку умов, головна з яких – згода міжнародної федерації з того виду спорту, який представляє атлет.

У МОК виключили участь в Олімпіаді-2016 російських спортсменів, які були викриті у вживанні допінгу, і відмовили в акредитації всім спортивним чиновникам з Росії.

Раніше від участі в міжнародних змаганнях вже були відсторонені російські легкоатлети. При цьому російські стрибуни у воду, синхроністки і тенісисти, найімовірніше, поїдуть на Олімпіаду. Такі рішення напередодні ухвалили міжнародні федерації цих видів спорту, але їх іще має затвердити МОК.

18 липня Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) опублікувало доповідь, з якої випливає, що російські антидопінгові лабораторії навмисне приховували позитивні проби спортсменів на вживання заборонених препаратів, а до махінацій з аналізами була причетна ФСБ Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG